Укр / Рус
м. Київ, вул. Малоземельна 75Б
м. Бровари, вул. Київська 95, оф 11

Про компанію

ТОВ «СПІВЕР-УКРАЇНА» є ексклюзивним, офіційним імпортером італійського виробника декоративних покриттів тм «SPIVER» на території України. Представляє широкий асортимент преміальних декоративних фарб і штукатурок італійської фабрики SPIVER, вироблених з використанням екологічно чистих матеріалів за сучасними італійськими технологіями.

Компанія "СПІВЕР-УКРАЇНА" успішно зарекомендувала себе як надійний постачальник і контрагент на українському ринку декоративних покриттів. Наша команда включає висококваліфікованих менеджерів і фахівців.

Ми прагнемо до довгострокового взаємовигідного партнерства з нашими клієнтами і запрошуємо до співпраці дилерів, дизайнерів і архітекторів.

Пріоритетні напрямки розвитку компанії:

  1. Просування всій лінії продукції тм «SPIVER» на українському ринку;
  2. Розширення співпраці з дилерами, дизайнерами та архітекторами;
  3. Участь в реалізації великих будівельних проектах.

Переваги:

  1. Італійська якість. Вся продукція тм «SPIVER» вироблена на півдні Італії. Висока якість управління і виробництва компанії SPIVER підтверджено Бюро Верітас відповідно до сучасних світових стандартів UNI EN ISO 9001: 2008 і UNI EN ISO 14001: 2004.
  2. Перевірено брендами. Giorgio Armani, Burberry, Fendi і Rolex вибирають Spiver для декоративного оформлення своїх магазинів.
  3. Екологічно і легко наноситься. У покриттях Spiver використовуються тільки натуральні компоненти і барвники, висока пластичність яких, допомагає реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та рішення.
  4. Багаторічний досвід, широкий асортимент, гарантія. Більше 40 років на світовому ринку декоративних покриттів. Крім декоративних покриттів фабрика SPIVER випускає широку лінію фонових фарб, фасадних матеріалів і спеціальних продуктів. Вся продукція тм «SPIVER» має заводську гарантію.