Рус / Укр
м. Київ, вул. Малоземельна 75Б
м. Бровари, вул. Київська 95, оф 11

Об'єкт: Апартаменти. Дубай

Робота виконана сертифікованим майстрами-декораторами матеріалами ТМ SPIVER.

На даному об,єкті використані наступні матеріали:

  • Caravaggio neutro – декоративна фарба, імітує натуральний вельвет, нанесена на стіни в техніці «броккато» та стелі в техніці «шпатолато».
  • Stucco Marmo – класична венеціанська штукатурка, яка імітує полірований мармур.
26.04.2021

Пов`язані товари

Caravaggio neutro

Caravaggio neutro

Декоративна паропроникна штукатурка, поєднує в собі цінні властивості венеціанської штукатурки з оригінальною елегантною м'якістю і світловими ефектами, характерними для оксамитової тканини. Висихання: на дотик - 2 год, повне висихання - 24г при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: ефект Damascato - 4-5 м.кв / л в 2 шару ефект Broccato - 5-6 м.кв / л в 2 шару ефект Spatolato - 5-8 м.кв / л в 2 шару Метод нанесення: FISSATIVO UNIVERSALE + GENYUS SPECIAL + GENYUS SPECIAL + CARAVAGGIO + CARAVAGGIO Інструмент: Шпатель Caravaggio broccato червоний, Шпатель прозорий Caravaggio transparente, Пластиковий шпатель professional ..

1102.20 грн

Stucco Marmo

Stucco Marmo

Пластична декоративна штукатурка на основі гашеного вапна та мармурової пилу створює ефект полірованого мармуру; віск не потрібно. Володіє особливо високою опірністю до появи цвілі і грибків. Для додаткового захисту і посилення блиску рекомендується використовувати віск Arthe Cera, прозорий або колорованний. Висихання: на дотик - 4ч, повне висихання - 24г при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: 2,3-2,9 м.кв / л в 2 шару Метод нанесення: PRIMER S PPLUS, STUCCOMARMO, STUCCOMARMO, ARTHE CERA Інструмент: шпатель з нержавіючої сталі ..

317.30 грн