Рус / Укр
м. Київ, вул. Малоземельна 75Б
м. Бровари, вул. Київська 95, оф 11

Об'єкт: Приватний будинок смт. Козин

Робота виконана сертифікованим майстром-декоратором матеріалами ТМ SPIVER.

На даному об,єкті використані наступні матеріали:

  • Encausto Fiorentino – декоративна штукатурка на основі вапна, покрита Velatura.
  • Marmo – декоративна штукатурка на основі вапна, покрита Velatura.
  • Structura – акрилова декоративна штукатурка в техніці «Дерево», покрита Velatura.
27.04.2021

Пов`язані товари

Encausto Fiorentino

Encausto Fiorentino

Декоративна штукатурка на основі гашеного вапна, виготовлена за старовинним рецептом з використанням нових технологій, що дозволяє реалізовувати покриття з ефектом злегка патиноване, напівматового мармуру. Висихання: на дотик - 2 год, повне висихання - 24г при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: 1-1,1 м.кв / л в 2 шару Метод нанесення: PRIMER RV + ENCAUSTO FIORENTINO + ENCAUSTO FIORENTINO + ARTHE CERA, VELATURA Інструмент: шпатель з нержавіючої сталі ..

317.30 грн

Marmo

Marmo

Декоративна штукатурка на основі гашеного вапна. Має фракцію дрібніше, ніж Encausto Fiorentino, дозволяє створювати ефект матового полірованого каменю. Висихання: 4-6 годин при + 25oС і вологості 65% Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: 1-1,2 кг / м.кв в 2 шари Метод нанесення: PRIMER S PPLUS, Marmo, Marmo, VELATURA або ARTHE CERA Інструмент: шпатель з нержавіючої сталі ..

150.30 грн

Velatura

Velatura

Лесуючє фінішне покриття для зовнішньої і внутрішньої обробки стін, на основі акрил-силоксанових смол, з нерівномірний розподілом кольору по поверхні, з м'якими колірними ефектами, що досягаються завдяки грі хроматичної прозорості. Цей матеріал має підвищену паропроникність, що забезпечує низьке водопоглинання. Висихання: 1 годину, повністю за 24 години при t 20оC. Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: 7-8 м.кв / л в один шар на гладку поверхню, 5-7 м.кв./ л в один шар на фактурну поверхню Метод нанесення: в залежності від бажаного ефекту Інструмент: кисть для Decora, рукавиця ..

200.40 грн