Укр / Рус
м. Київ, вул. Малоземельна 75Б
м. Бровари, вул. Київська 95, оф 11

Об'єкт: Приватний будинок с. Лісники

Робота виконана сертифікованими майстрами-декораторами матеріалами ТМ SPIVER.

На даному об,єкті використані наступні матеріали:

  • Caravaggio neutro – декоративна фарба, імітує натуральний вельвет, нанесена на стіни, стелі і укоси вікон в техніці «броккато».
  • Stucco Marmo – класична венеціанська штукатурка, яка імітує полірований мармур.
  • Decora neutro – декоративна фарба з білими пластівцями, використана на стелі та карнизах.
  • Travertino – декоративна штукатурка на основі вапна, яка імітує натуральний мармур Травертин.
28.04.2021

Пов`язані товари

Caravaggio neutro

Caravaggio neutro

Декоративна паропроникна штукатурка, поєднує в собі цінні властивості венеціанської штукатурки з оригінальною елегантною м'якістю і світловими ефектами, характерними для оксамитової тканини. Висихання: на дотик - 2 год, повне висихання - 24г при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: ефект Damascato - 4-5 м.кв / л в 2 шару ефект Broccato - 5-6 м.кв / л в 2 шару ефект Spatolato - 5-8 м.кв / л в 2 шару Метод нанесення: FISSATIVO UNIVERSALE + GENYUS SPECIAL + GENYUS SPECIAL + CARAVAGGIO + CARAVAGGIO Інструмент: Шпатель Caravaggio broccato червоний, Шпатель прозорий Caravaggio transparente, Пластиковий шпатель professional ..

1665.42 грн

Decora neutro

Decora neutro

Декоративна акрилова фарба з характерними білими неколоруемими пластівцями, які надають цій поверхні приємну м'якість і шорсткість, імітація старовинного стилю. Покриття DECORA можна мити, це вогнестійкий паропроникний матеріал. Висихання: на дотик - 4-5ч, повне висихання - 1-2 дня при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: по каталогу - 7-8 м.кв / л. в 1 шар, ефект "насичений" - 4-5 м.кв./ л. в 1 шар Метод нанесення: FISSATIVO UNIVERSALE + GENYUS SPECIAL + GENYUS SPECIAL + DECORA Інструмент: Шпатель для Decora, Кисть для Decora ..

1215.24 грн

Stucco Marmo

Stucco Marmo

Пластична декоративна штукатурка на основі гашеного вапна та мармурової пилу створює ефект полірованого мармуру; віск не потрібно. Володіє особливо високою опірністю до появи цвілі і грибків. Для додаткового захисту і посилення блиску рекомендується використовувати віск Arthe Cera, прозорий або колорованний. Висихання: на дотик - 4ч, повне висихання - 24г при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: 2,3-2,9 м.кв / л в 2 шару Метод нанесення: PRIMER S PPLUS, STUCCOMARMO, STUCCOMARMO, ARTHE CERA Інструмент: шпатель з нержавіючої сталі ..

449.77 грн

Travertino new concept

Travertino new concept

Інноваційна, оригінальна фактурна штукатурка на основі вапна, що створює аристократичний ефект італійського полірованого мармуру і каменю травертин. Фактура колоруеться, відмінно полірується, має в складі мерехтливі крихти мінеральної слюди. Висихання: 24 год при 20оC Розведення водою: матеріал готовий до застосування Витрата: 0,7-0,8 м.кв / л в 2 шару (до 2 м.кв./ л в 1 шар) Метод нанесення: PRIMER RV + TRAVERTINO + TRAVERTINO + ARTHE CERA + ARTHE CERA Інструмент: шпатель з нержавіючої сталі ..

495.28 грн