Рус / Укр
м. Київ, вул. Малоземельна 75Б
м. Бровари, вул. Київська 95, оф 11

Quarzotech paint base ST

Артикул:

Коліровочна карта по каталогу, розрахунок вартості коліровки проводиться індивідуально по кожному кольору. Зв’яжіться з нами для замовлення цього товару.

Замовлення в 1 клік:

Фарба з кварцовим піском, на основі сополімерів в емульсії, які використовуються в будівництві для захисту і декорування стінових поверхонь як зовнішніх так і внутрішніх, нових і старих будівель. Заст...

Оплата
Оплата банківськими картами Visa, MasterCard і Приват24 Детальніше
Умови доставки
Самовивіз БЕЗКОШТОВНО! Відділення «Нова Пошта» 64 грн. + 132 грн. * Детальніше
Повернення
Проводиться протягом 14 ДНІВ.

Опис:

Фарба з кварцовим піском, на основі сополімерів в емульсії, які використовуються в будівництві для захисту і декорування стінових поверхонь як зовнішніх так і внутрішніх, нових і старих будівель. Застосовується як на мінеральних поверхні, так і на поверхні вже пофарбовані синтетичними фарбами. Завдяки спеціальній формулі, QUARZOTECH оснащена високою водовідштовхувальним здатністю і відмінною стійкістю до лугів, тому він успішно використовується в середовищах особливо агресивних (приморські райони, промислова середу), також має дуже гарну непроникність для води, також має високу ступінь покриття і хорошу ступінь наповнення, добре маскує невеликі недоліки поверхні.

  • Висихання: на дотик - 2 ч при t 20оC при відносній вологості менше 60%, повне висихання - 24г при 20оC при відносній вологості менш 60%.
  • Розведення водою: від 0 до 40% в залежності від ефекту
  • Витрата: 1.4-2.8 м.кв / л
  • Метод нанесення: Нанести шар DERASOL H20, розведений водою 1: 1; через 12 годин нанести перший шар спеціальним валиком в якості фону QARZOTECH розбавлені на 20% водою. Через 12 годин мінімум нанести валиком другий шар QUARZOTECH розбавлені максимум від 5% до 15% з водою, в залежності від ступеня наповнення.
  • Інструмент: валик, кисть, краскопульт